تاریخ درج : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
بازدید: ۲۰۷۱
گروه: معرفی پروژه ها

ASA

شرکت آسا سیستم یگانه به شماره ثبت 37510 فعالیت خود را در سال 1377 با رویکرد مشاوره، تامین، آموزش و پیاده سازی نرم افزارهای یکپارچه در حوزه صنعت هتلداری و گردشگری آغاز کرد.

 

و در پی آن در سال 1377 در یکی از هتل های مشهد نرم افزار هتلداری آسا نصب و راه اندازی گردید و در سال 1378 همکاری خود را با شرکت توسعه گردشگری ایران با رویکرد نیل به پیاده سازی سیستم های یکپارچه هتلداری در هتلهای تحت پوشش آن شرکت(هتلهای بین المللی لاله تهران، لاله چابهار، لاله سرعین، لاله بیستون کرمانشاه، لاله صخر های کندوان و مجموعه آبدرمانی سبلان) آغاز نمود و تا کنون این همکاری همچنان ادامه دارد.
این شرکت در سال 1381 در راستای هماهنگ شدن با تکنولوژی روز دنیا اقدام به نگارش نرم افزار یکپارچه هتلداری تحت وب نمود و اولین نسخه نرم افزار هتلداری تحت وب خود را در سال 1384 در یکی از هتلهای مشهد نصب نمود.


پکیج نرم افزار هتلداری آسا با بیش از 35 زیر مجموعه نرم افزاری تحت وب، مفتخر است اولین جایگاه نرم افزار هتلداری تحت وب ایرانی را به خود اختصاص دهد و بیشترین ترکیب نرم افزاری را نسبت به همکاران دیگر خود در اختیار داشته باشد و در هت لهایی همچون هتلهای بین المللی لاله تهران، هتل پردیسان مشهد، هتل مجلل درویشی مشهد، هتل مدینه الرضا مشهد، هتل دریایی ترنج کیش، هتل آرمان مشهد، هتل آسمان اصفهان، هتل داد یزد و ... نصب و در حال اجرا م یباشد.

سایر تبلیغات و بازرگانی