تاریخ درج : ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
بازدید: ۱۰۴۵
گروه: معرفی پروژه ها

ماهنامه سفر نشریه نفیس و کاربردی گردشگری و بازار سفر در ایران است که به دو زبان فارسی و انگلیسی بر اساس مجوز صادره از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط بخش خصوصی منتشر می‌شود. نخستین شماره نشریه سفر بهار ۱۳۷۰ منتشر شد ودوره جدید انتشار این نشریه از سال ۸۲ در قالب ماهنامه و تمام رنگی تاکنون ادامه دارد

موضوعات محوری ایرانگردی و ایرانشناسی؛ جهانگردی و مقاصد سفر بین‌المللی، هتلداری، فناوری های سفر،  بوم گردی و تازه ترین تحلیل های اقتصادی، جامعه شناسی و مردم شناسی، شخصیت های حقیقی و حقوقی متعددی را در زمره مشترکان ماهنامه سفر قرار داده است تا نسبت به جاذبه های سفر و فرصت های سرمایه گذاری آگاه شوند.

 

ماهنامه سفر به پاس همراهی و همکاری زبده ترین روزنامه نگاران، سفرنامه نویسان، طراحان و تصویرگران حرفه ای با افتخار اعلام می نماید که در دهه گذشته به دلیل تعمیق بخشیدن به بازار سفر ایران و تلاش برای بهبود ذائقه مسافران در برنامه ریزی بهتر سفر موفق به دریافت دهها جایزه و تقدیرنامه از مجامع داخلی و بین المللی شده است.

 

جایزه بین المللی کیناری در سال ۲۰۱۳ و مقام اول ایده های نو در روز جهانی جهانگردی در سال ۹۳ و عنوان برترین نشریه گردشگری ایران در سال ۹۵ از جمله این دستاوردهاست.

 

ماهنامه سفر همچنین  از سال‌ ۲۰۱۷  در معتبرترین نمایشگاه‌های گردشگری جهان حضور داشته و فصلنامه انگلیسی‌زبان explore Iran را در این نمایشگاه‌ها عرضه نموده است.

 

ماهنامه سفر توزیع سراسری دارد و مطالب جذاب و کاربردی آن همواره به عنوان مرجع مورد استفاده گستره وسیعی از علاقه مندان قرار می گیرد.


وبسایت : www.safar.me

نشانی : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک وی، خیابان خیام، پلاک ۴ واحد ۴

شماره تماس : ۲۲۶۶۸۶۵۶       ۲۲۶۶۸۶۰۶

سایر تبلیغات و بازرگانی