تاریخ درج : ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
بازدید: ۱۱۳۶
گروه: تامین لوازم و تجهیزات

قدمت ديرينه فعاليت آغازين گروه صنعتي آريا به سال 1348 با مديريت و همت والا و زحمات بي دريغ مرحوم جناب آقاي علي طالبي زنوزی ، باز می گردد.

فعاليت هايی كه از آن زمان تا كنون به شكرانه ايزد منان و روند صعودي رضايمندی متقاضيان، سبب رشد آريا گشته است و هم اينك مفتخرانه يكی از بزرگترين توليدكنندگان دستگاههای رختشويخانه های صنعتي در ايران محسوب می گردد. قد برافراشتگی آريا در عرصه رقابت با محصولات خارجی در سايه سار به كارگيري جوانان توانمند ايرانی دانش آموخته و مهندسين متخصص ملت شريفمان ايران می باشد . گروه صنعتی آريا با بهره مندي از يك تيم متبحر و مهندسين مجرب در زمينه : انجام كليه پروژه های رختشويخانه های صنعتي از مشاوره تا اجرا با بازديد از پروژه و حضوردر محل، محاسبه دستگاههای ملزوم بر حسب حجم شستشو، ارائه نقشه چيدمان، نقشه اجرای فونداسيون، تاسيسات و برق، نصب و راه اندازي ماشين آلات و ارائه خدمات پس از فروش در بيمارستان، هتل ها، داروسازی‌ها، پادگانها و … آمادگي لازم را دارا می باشد . جهت خدمات دهی بهينه به متقاضيان گرامی با داشتن دپارتمان آموزشی كارآزموده، پس از راه اندازي دستگاهها، ضمن برگزاری دوره های آموزش پرسنل رختشويخانه گواهينامه آموزشی اعطا می گردد.

تلفن  : 16-56510013-021​

فکس : 56539014-021​

کد پستی : 1816156723

کارخانه و دفتر مرکزی : تهران، جاده قدیم تهران به قم،کهریزک ،بالاتر از بلوار حکیم زاده، خیابان شهدا مخابرات،نبش کوچه طاهر پلاک 8

وبسایت:aria-inc.ir

سایر تبلیغات و بازرگانی