تاریخ درج : ۱۴۰۲/۰۶/۱۸
بازدید: ۱۶۳
گروه: تامین لوازم و تجهیزات

بازرگانی رسپینا لوتوس هفت اقلیم، تامین‌کننده کالاهای اساسی و تجهیزات مورد نیاز هتل‌ها، بیمارستان‌ها، رستوران‌ها و سایر مراکز مرتبط با حوزه گردشگری است.

این گروه فعالیت خود را از سال 2008 در کشور مالزی شروع و پس از آن با افتتاح شعبه در شهر شیراز از سال 1397 افتخار خدمت‌رسانی و تامین کالاهای اساسی حوزه های ذکر شده را در سراسر ایران دارد.

شرکت رسپینا لوتوس هفت اقلیم علاوه بر شهر شیراز، افتخار خدمت رسانی به استان های تهران، اصفهان، مشهد، یزد، کرمان، مازندران، بوشهر و هرمزگان را نیز داشته است. ما رضایتمندی مشتری و خدمت رسانی در بالاترین سطح کیفی محصولات را در دستور کار خود قرار دادیم و بدین مقصود علاوه بر شرکت در نمایشگاه های بین المللی خارجی در سطح کشورهای حوزه خلیج فارس، باکو و… با همکاری تولیدکنندگان برتر داخلی و خارجی همچون کشورهای ترکیه، مالزی، سنگاپور و جمهوری خلق چین که در صنعت توریسم و گردشگری پیشرو هستند، نسبت به تجهیز، تامین، ارائه و عرضه نیازمندی های هتل های کشور عزیزمان ایران، گامی استوار برداشته ایم.

با افتخار در تجهیز حوزه های ذکر شده مواردی مانند انواع ترولی های حمل چمدان، حمل غذا، حمل بار، ترولی های نظافتی، انواع سطل های لابی و زباله، تجهیزات سرویس بهداشتی و حمامی همچون سشوار های هتلی، دشت خشکن ها، مایع ریز ها و…، اسکرابر و جاروبرقی نیمه صنعتی و صنعتی، سیف باکس های هتلی و مینی بار های هتلی، واکس زن کفش و مرغوب ترین کتری های برقی و همچنین کالاهای خواب از جمله کاور های تشک، لحاف، بالش، باکس های هتلی، حوله های دست و صورت و حمامی و راه اندازی لاندری (رختشوی خانه) هتلی و بیمارستانی و ملزومات مصرفی و بهداشتی تک نفره همچون شامپوهای سر و بدن، مسواک و خمیر دندان، صابون و… توسط شرکت رسپینا لوتوس هفت اقلیم تامین می‌شود.


وبسایت : www.raspinalotus.com

دفتر مرکزی: 07132231803

فروش هتلی: 09177577414

فروش سازمانی: 09179664112

مدیر عامل: 09171072600